#1 2009-04-12 11:37:47

Kratos

Przybłęda

Podanie - Kratos

Siema

Mam na imię Piotrek ;x. Mieszkam w Stargardzie i mam 17 lat. W Lineage 2 gram
od prawie 4  lat . Posiadam doświadczenie w graniu postaciami takimi jak:

- Nuki
- Łuki
- Daggery
- i inne tj. glad, da, bd , sws.

Grałem na serverach takich jak:

-eXistence (Ronins, Angels)
-Azarath (bez klanu)
-Heroic (Painmakers)
- i wiele innych ktorych nazw nawet nie pamietam

W pełni zgadzam się z regulaminem klanu. Oraz będę korzystał z Team Speak [niemam majka, ale to chyba nie taki duzy problem (zawsze moge ruszyc 4 literki do sklepu ;x)]

A więc, ekhemm, grał bede Paladynem , a dlaczego nie jakimś super pr0 ovned daggerem albo cuś? a dlatego że przede wszystkim chodzi mi o klimat a nie o to kto najlepiej kosi myślę że jeśli dobrze opanuje postać to bede kosił lepiej niż nawet taki dagger(ale może sie myle ;x), paladynem nigdy wcześniej niegrałem ale myśle że nie różnie się wielce od DA(czyli mysle że szybko ogarne).

-Od klanu oczekuje tylko walki ramie w ramie
-Myślę że przydam się na pvp i rbki
-Hehe przedewszystkim niema u mnie uciekania od pvp( a tym bardziej bsoe), trzeba budować wizerunek no nie ?
-I tu jest problem bo jak zywkle się pospieszyłem, niestety niemam jeszcze postaci ale patrząc na raty servera szybko się wykoxam ;]

I jeszcze pytanie dlaczego pisze do was a nie do jakiś mego ovnedów z zamkiem itp. ? A dlatego że znam was troche z eXi i wiem że przedewszystkim budujecie zgraną ekipe, czyli to co najważniejsze by odnieść sukces(no bo eq wcale nie czyni Cie silnym, ani także zergi które goniąna ślepo za fragiem i padają jak muchy, bo myśle panowie że największą naszą siłą jest tak 2 osoba, która pomoże cie czy to zgarniając target czy też Cie helując, kiedy niemasz u boku zaufanego kompana jesteś słaby( trzeba się dla siebie poświęcać na nie ?)  ;x

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i mam nadzieje że dacie mi szanse

 
Klanowiczy klanu Destroyers proszę o rejestracje a następnie napisanie PW(prywatnej wiadomości) z prośbą o przydzielenie do odpowiedniej grupy.


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofungraforum.pun.pl www.fancda.pun.pl www.granarutoo.pun.pl www.fcbarca1899.pun.pl www.clanefp.pun.pl